KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 7763050
nr 776 3050
Skulptur
Signerad Ayoni, metall, höjd: 49
Kondition: saknar gjutarstämplar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 september 2012
kl 19:07:14
9/9 21:23:58