KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585496

nr 758 5496

Blandteknik

2 st, signerad, 100x63

Utrop:

500 kr

Såld:

750 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:08:23