KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7585496
nr 758 5496
Blandteknik
2 st, signerad, 100x63
Utrop:
500 kr
Såld:
750 kr
måndag 14 maj 2012
kl 18:08:23
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr