MÖBLER / Soffor / Soffa 8985388
nr 898 5388
Soffa
1940-/50-tal, Dux-etikett, längd: 131
Kondition: lättare bruksslitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:54:06
700 kr
250 kr
350 kr
700 kr