KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10031330
nr 1003 1330
Brita Naess
(1901-1965), Sverige
Akvarell, Brita Naess, blomsterstilleben, signerad. -52, 29x19
Brita Næss, svensk bildkonstnär född 1901 i Stockholm, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
söndag 20 december 2015
kl 20:13:01
300 kr
600 kr
Brita Naess
Läs mer om Brita Naess