KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10559635

nr 1055 9635

Skulptur

Gips, Nancy Furuhage, Flicka, höjd: 25 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 12 september 2016
kl 20:18:46