KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgakvatint 12994380
nr 1299 4380
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
Färgakvatint, "Mötesplats, stjärnhimmel". Signerad, numrerad 3/20, oramat löst blad. Motivet: 12,5x10 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:56:03
100 kr
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp
Ã…ke Pallarp
Läs mer om Ã…ke Pallarp
nr 1299 4380
Ã…ke Pallarp
(1933-2013), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 150 kr |
måndag 6 januari 2020 |
Ã…ke Pallarp