MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Pipe stand 17513031

nr 1751 3031

PIPE STAND

med pipor, 7 pcs, 19th century, including silver, en dekorerad med tre kronor, height: 79 cm, wear, damages, repaired.

med pipor, 7 st, 1800-tal, bland annat silver, en dekorerad med tre kronor, Höjd: 79 cm

Condition: slitage, skador, lagad

700

SEK 600

Monday December 15 2025
at 19:44:20