KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 7884276
nr 788 4276
Etsning
Lasse Lindqvist, "Klara", -signerad 1966, motivets mått: 25x32
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:34:42
29/10 18:29:38