UR & KLOCKOR / Armbandsur / Armbandsur 14076270
nr 1407 6270
Armbandsur
Kondition: slitage, skador
Utrop:
8.500 kr
Såld:
9.200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:03:29
9.000 kr