KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17569064

nr 1756 9064

Hans Prins

(f. 1908), Sverige

Signerad, daterad 78. Akvarell, bildmått: 62x44cm, yttermått inklusive ram: 82x64cm

Hans Prins, svensk målare och tecknare född utanför Leksand 1908.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 19:40:47)
Uppdatera
Visning

fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2

Auktionen
avslutas:

måndag 2 februari kl 20:39:23

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.250 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Prins

Läs mer om Hans Prins