KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418179
nr 1541 8179
Hugo Linér (1900-1981), Sverige. Signerad, modell. Olja på duk, 92x72 cm, yttermått inklusive ram: 113x93 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:43:42
22/5 15:16:32