KONST / Litografier / Färglitografier 13396116
nr 1339 6116
Pacula Kazimierz
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 2 st, Pennor. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -98. Motivet: 14x19 cm
Pacula Kazimierz, svensk målare född i Warszawa 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:49:43
2/8 18:02:22
Pacula Kazimierz
Läs mer om Pacula Kazimierz