KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16873386
nr 1687 3386
Hans Norsbo
(1897-1955), Sverige
Etsningar, 6 + 1 st, Djurgården. Bildmått: 16x10 ca. Signerad
Kondition: (6 st oramade)
Hans Norsbo, född 1897, död 1955, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 mars 2025
kl 18:24:50
1.000 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)