KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16181014

nr 1618 1014

Staffan Hallström

(1914-1976), Sverige

Oljemålning, Vinterlandskap. Signerad, daterad -51. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x64 cm

Kondition: skadad

måndag 6 maj 2024
kl 19:16:17

Staffan Hallström

Läs mer om Staffan Hallström