KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11712021

nr 1171 2021

Pelle Ã…berg

(1909-1964), Sverige

Oljemålning, "Söndagsmässa", signerad, olja på pannå, 72x59 cm

Utrop:

6.000 kr

Såld:

5.400 kr

måndag 26 mars 2018
kl 20:17:37

  • Klassiska
  • 26 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Pelle Ã…berg

Läs mer om Pelle Ã…berg