KONST / Litografier / Litografi 12713040
nr 1271 3040
Gösta Gustavson
(1931-2008), Sverige
Litografi, N Mälarstrand, EA-upplaga, signerad, 1981. Motivet: 44x54 cm
Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:35:28
23/8 23:57:41
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Gustavson
Läs mer om Gösta Gustavson