KONST / Litografier / Färglitografi 14912042
nr 1491 2042
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 265/290. Färglitografi, bildmått: 32x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:53:48
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist