KONST / Litografier / Silkscreen 10695076
nr 1069 5076
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
Silkscreen, John Ivar Berg (1916-2003), 1951, Komposition, 9/15, motivet: 31x48
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 november 2016
kl 18:52:28
600 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg