KONST / Litografier / Färglitografi 16108036
nr 1610 8036
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige, färglitografi, daterad . Signerad, numrerad 69/90, Bladets mått: 58x77 cm, yttermått inklusive ram: 61x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:02:55
28/3 22:24:21
28/3 22:25:08
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd