KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15763166

nr 1576 3166

Oljemålningar

2 st, Irma Vikström. Signerad, daterad 1910, Stilleben. Olja på duk, 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 41x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 6 november 2023
kl 18:44:03