FURNITURE / Chairs and Stools / Armchairs 10447367
nr 1044 7367
ARMCHAIRS
one pair, late 19th century, wear, damaged.
Ett par, Sent 1800-tal
Condition: slitage, skadad
800
SEK 300
Monday June 20 2016
at 20:15:50
17/6 15:42:07