Föremål som liknar
6745 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026
6720 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7042 Skulptur
Såld: 3.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
7163 Ring
18k guld, 1943, graverad. Vikt: 2,8g ca, ringmått: 22
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
7194 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7019 Siluettavlor
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 januari 2026
6719 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 19 januari 2026
6673 Spegel
Nyrokokostil, förgylld, 58x66 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7148 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 19 januari 2026