Föremål som liknar bla
6510 Tallrikar
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6654 Glasskulpturer
2 st, bland annat Mats Jonasson, 8x7 cm. Höjd: 13 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6054 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6729 Fotokonst
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6053 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6636 Figuriner
3 st, bland annat Royal Dux. Höjd: 3-25 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 12 januari 2026
6583 Kuriosa
Såld: 300 kr
Såldes den 12 januari 2026
6224 Grafiska blad
Såld: 400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6777 Affisch
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026