Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar bla


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6729 Fotokonst
    Laurent Nivalle, "Le mans classique", nr 151. Blad..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6053 Etsning
    Pål Svensson. Signerad, numrerad 22/40. Bladets må..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6636 Figuriner
    3 st, bland annat Royal Dux. Höjd: 3-25 cm
    Såld: 150 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6583 Kuriosa
    3 delar, bland annat brödkorg + skål, (omkring 190..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6224 Grafiska blad
    21 st, Peter Åström (f. 1946), Sverige. Signerad, ..//
    Såld: 400 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6777 Affisch
    Victor Vasarely (1906-1997), Ungern. Ej signerad. ..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr