Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Jen


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6126 Träsnitt
    Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 3039 OljemÃ¥lning
    Alina Witwitzka (f. 1949), Sverige, Signerad. Olja..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 2053 Bestick
    silver, Tias Eckhoff, "Cypress" för Georg Jensen, ..//
    Såld: 4.400 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 2031 Brosch/hänge
    Arno Malinowski för Georg Jensen, sterlingsilver, ..//
    Såld: 2.000 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 3031 Akvarell
    Ingegerd Beskow (1887-1978), inlopp till Stadsgårs..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025
  • 4361 Teskedar
    silver, 1837, med monogram PZ, proveniens familjen..//
    Såld: 1.500 kr

    SÃ¥ldes den 1 december 2025




Ladda ner broschyr