Föremål som liknar Jen
6126 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 12 januari 2026
3039 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025
2053 Bestick
Såld: 4.400 kr
Såldes den 8 december 2025
2031 Brosch/hänge
Såld: 2.000 kr
Såldes den 8 december 2025
3031 Akvarell
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 december 2025
4361 Teskedar
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 december 2025
2019 Färglitografier
Såld: 13.000 kr
Såldes den 17 november 2025
8552 Färgetsning
Såld: 400 kr
Såldes den 17 november 2025
8385 Armbandsur
Såld: 4.800 kr
Såldes den 10 november 2025