Föremål som liknar EA
5217 Blomsterbord
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5138 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 17 juni 2024
5226 Byrå
Teak, 4-lådig. Bredd: 60 cm, djup: 32 cm, höjd: 73 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 17 juni 2024
3387 Skrivbord
Såld: 400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5185 Soffbord
Såld: 450 kr
Såldes den 17 juni 2024
5044 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 juni 2024
5314 Nattygsbord
Ett par, 1960-tal, teak. Bredd: 40 d, 33. Höjd: 54 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 17 juni 2024