Föremål som liknar CZ
1007 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 januari 2026
5256 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
3225 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 24 november 2025
2054 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 17 november 2025
9358 Väggbonader
Såld: 100 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4031 Oljemålning
Adam Wajerczyk, Signerad. Olja på duk, 71x91, oramad
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4269 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 oktober 2025
4131 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 20 oktober 2025
9369 Väggbonad
M Buczek, Kelim, gatuscen, 70 x100 cm
Såld: 2.400 kr
Såldes den 13 oktober 2025