ART / Frames / Frame 11482029

nr 1148 2029

FRAME

Bladguld, around year 1900, 34x28, wear, damages.

Bladguld, omkring 1900,34x28

Condition: slitage, skador

400

SEK 500

Monday December 4 2017
at 18:50:53