MÖBLER / Bord / Fällbord 16218122

nr 1621 8122

Fällbord

diameter: 59 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 maj 2024
kl 19:35:03

20/5 19:30:03 1      Vinnande bud