KONST / Litografier / Färglitografi 16165175
nr 1616 5175
Färglitografi
Rikard Mortensen. Signerad, numrerad 53/75, daterad 1966-67. Färglitografi, bildmått: 47x30 cm, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:45:20
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)