MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 10368427

nr 1036 8427

Stolar

+ fotpall, 3 delar, 1800-tal

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 maj 2016
kl 20:27:08

9/5 19:34:42 1      Vinnande bud