MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 17388549

nr 1738 8549

Bokhylleskåp

1930-tal, betsad björk. Bredd: 99 cm, djup: 35 cm, höjd: 86 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:29:11