KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8493125
nr 849 3125
Dan Leonette
(f. 1941)
Akvarell, Dan Leonette (f. 1941), 'Spade', signerad, 24x21
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:00:26
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
6