GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3785020

nr 378 5020

Tallrikar

2 st, Imari, diameter: . 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

måndag 19 september 2005

Imariporslin