GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3785020
nr 378 5020
Tallrikar
2 st, Imari, diameter: . 18 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
måndag 19 september 2005
Imariporslin