KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8336112
nr 833 6112
Blandteknik
signerad AL, 106x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2013
kl 20:33:08
10/6 19:52:49