KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13824558
nr 1382 4558
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 38/100, daterad -66, "Luftrum". Motivet: 29x39, yttermått inklusive ram: 44x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:18:39
300 kr
350 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz