MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pinnstolar 10447364
nr 1044 7364
Pinnstolar
4 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 juni 2016
kl 19:49:41
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)