ÖVRIGT / Speglar / Spegel 10656355
*
nr 1065 6355
Spegel
130x56
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 oktober 2016
kl 19:54:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/10 14:25:11
1
300 kr
31/10 17:25:18
2
Vinnande bud
31/10 18:24:15
3
450 kr
31/10 18:24:15
2
500 kr (Budbetjänt)
31/10 18:24:30
3
600 kr
31/10 18:24:30
2
700 kr (Budbetjänt)
31/10 18:27:02
3
900 kr
31/10 18:27:02
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1065 6355
Spegel
130x56
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 oktober 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/10 14:25:11 | 1 | 300 kr |
31/10 17:25:18 | 2 | Vinnande bud |
31/10 18:24:15 | 3 | 450 kr |
31/10 18:24:15 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
31/10 18:24:30 | 3 | 600 kr |
31/10 18:24:30 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
31/10 18:27:02 | 3 | 900 kr |
31/10 18:27:02 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:23