KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15507245

nr 1550 7245

John Ivar Berg

(1916-2003), Sverige

Teckning, Vernissage, monogramsignerad. Bildmått: 14,5x19 cm, yttermått inklusive ram. 26x32 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 20:04:40

John Ivar Berg

Läs mer om John Ivar Berg