KONST / Litografier / Färglitografi 12486732
nr 1248 6732
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 31x41 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
måndag 15 april 2019
kl 19:50:47
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz