MÖBLER / Skåp & hyllor / Chiffonjé 3992261

nr 399 2261

Chiffonjé

1800-tal, längd: 107, djup: 49, höjd: 140 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 6 mars 2006

5/3 22:19:02 1      400 kr
6/3 06:21:59 2      ledande budet*