KONST / Litografier / Screenprint 10188305
nr 1018 8305
Screenprint
Oidentifierad konstnär, signerad, löst blad, bladets mått: 50 x 65
Utrop:
400 kr
måndag 15 februari 2016
kl 19:18:46