![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 8584482
*
nr 858 4482
Sekretär
intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 105
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:50:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 19:00:08
1
150 kr
10/11 15:28:14
2
250 kr
11/11 20:34:41
1
450 kr
11/11 20:43:10
3
350 kr
11/11 20:45:42
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
6255 Sekretär
Liten, Furu, 1800-tal, omarbetad. Bredd: 52 cm, dj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:37
-
6420 Vitrinskåp
med sekretärdel, 3 lådor, dörrpar i glas, betsad f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48
*
Sekretär
Kondition: slitage
nr 858 4482
Sekretär
intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 105
Kondition: slitage
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 19:00:08 | 1 | 150 kr |
10/11 15:28:14 | 2 | 250 kr |
11/11 20:34:41 | 1 | 450 kr |
11/11 20:43:10 | 3 | 350 kr |
11/11 20:45:42 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar chiffonjé intarsia sekretär träinläggningar
-
6255 Sekretär
Liten, Furu, 1800-tal, omarbetad. Bredd: 52 cm, dj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:37 -
6420 Vitrinskåp
med sekretärdel, 3 lådor, dörrpar i glas, betsad f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:48