MÖBLER / Skåp & hyllor / Hylla 7198634
nr 719 8634
Hylla
Furu, längd: 77, djup: 24, höjd: 90
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2011
kl 17:49:41
400 kr
200 kr
300 kr
450 kr
550 kr