KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6238671
nr 623 8671
Gravyrer
2 st, 1800-tal, 51x63
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 februari 2010
kl 17:30:53
150 kr
200 kr
350 kr
650 kr
400 kr
600 kr
750 kr
750 kr