MÖBLER / Bord / Bord 3992281
nr 399 2281
Bord
Funkis, diameter: 70, höjd: 56 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 mars 2006
200 kr
200 kr