KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13714056

nr 1371 4056

Blandteknik

5 st, Oidentifierad konstnär. Monogram JN -93, oramade lösa blad, bladets mått: 23x31 - 30x60 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:52:12