KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13474184
nr 1347 4184
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Mynttorget, Stockholm. Signerad, numrerad 14/310, oramat löst blad, 17x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2020
kl 19:45:14
11/9 17:33:00
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg