KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13152065
nr 1315 2065
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 20x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 18:47:21
800 kr
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
23 mar
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell