KONST / Litografier / Färglitografi 13988423
nr 1398 8423
Mark Bodé
(f. 1963), USA
Färglitografi, "Bodé Stockholm Tribute". Signerad, numrerad 11/100. Motivet: 20x21, yttermått inklusive ram: 33x33 cm
Mark Bodé, amerikansk konstnär född 1963 i Utica, New York.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 maj 2021
kl 19:45:58
100 kr