MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11222010
nr 1122 2010
Byrå
teak, 1900-talets mitt, längd: 60 cm, djup: 32 cm, höjd: 60 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 augusti 2017
kl 19:27:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr